Cześć wszystkim! Dzisiaj po raz ostatni omówimy temat rdzennych Amerykanów oraz zmiany z nimi związane. Zajmiemy się kwestią zmian w systemie Federations i konfiguracją Nowego Świata. Zobaczycie na zdjęciach map, że wiele Tagów zostało podzielonych, aby prawidłowo przedstawiały federacje. Doskonałym przykładem są Irokezi, którzy obejmą się w kilku Tagach i będą zaczynać w federacji wraz z początkiem gry.

Gratulacje, [Employee.GetFirstName]!

W związku z konsekwentnym osiąganiem celów, ponadprogramową wydajność oraz otrzymywaniem wysokich ocen od przełożonego, oraz swoich współpracowników, zostałeś wybrany do Dedykacji z końcem tego kwartału! Twoje poświęcenie jest bardzo doceniane wszystkich z nas w Dodacorp™ i cieszymy się, w jaki sposób nas opuścisz!

Cześć wszystkim! Dzisiaj kontynuujemy temat rdzennych amerykanów, o których pisaliśmy w poprzednim tygodniu. Omówiliśmy wtedy mechaniki migracji oraz to, jakie przejdą zmiany. Oczywiście nie każde plemię Ameryki Północnej będzie chciało zostać wędrownym i owe będzie mogło naturalnie się osiedlić.

Właśnie wydaliśmy świeżą poprawkę dla Europa Universalis IV naprawiającą niektóre problemy. Ta sama poprawka była dostępna jako publiczna beta w ostatnich tygodniach.

Dron kronikarski Unit-W3 czyścił plac, tak jak robił to co każdy dziesiąty dzień od początku jego istnienia. Wcześniej tym zadaniem zajmował się Unit-V3, dopóki kawałek kruszącego się muru nie zmiażdżył i pogrzebał go pod toną gruzu. Pierwszym zadaniem Unit-W3 było posprzątanie tego rumowiska.

Siema wszystkim! Jestem Caligula, jednym z content designerów Stellaris, co znaczy, że robię przeróżne rzeczy związane z pisaniem wydarzeń i skryptów – „pisanie skryptów” to według nas tworzenie podobnych rzeczy co programiści, ale bez zmiany kodu źródłowego. Innymi słowy, robię to, co robią moderzy (chociaż mam znaczącą przewagę, bo mogę również zajrzeć do kodu źródłowego i zmienić go w razie potrzeby). Każdy content designer też ma swoją niszę i moją jest taka, że kiedy wyjątkowo skomplikowana funkcjonalność wymaga napisania skryptów (albo sprawia kłopoty – Wojna w Niebie nadal mi się śni po nocach), wkraczam ja.