Opublikowany

Czołem przyjaciele!

Jest mi wreszcie niezmiernie miło napisać, nad czym pracowaliśmy od wydania Stellaris (a nawet wcześniej) – oczywiście nad Crusader Kings III! CK3 czerpie wszystkie doświadczenia, które zdobyliśmy, tworząc i ulepszając CK2 przez siedem długich lat – wszystkich rzeczy, których nie mogliśmy w niej robić – i naturalną ewolucję Crusader King. Tak, CK3 to ewolucja, nie rewolucja; jest lepsza w każdym aspekcie, ale nie wpływa na podstawowe wrażenia serii CK. Chcę powiedzieć, że nie przenieśliśmy każdego dodatku i aktualizacji z CK2. Zamiast rozwijać mniej uznane mechaniki, zdecydowaliśmy się pogłębiać te, które będą najbardziej kluczowe dla rozgrywki.

Czytaj dalej...

Autor
Kategorie Crusader Kings III, Dev Diary

Opublikowany

Cześć wszystkim!

Wspaniale było ujawnić podczas PDXCON nad czym pracowaliśmy, a dzisiaj wracamy z kolejnym dziennikiem twórców, w którym zgłębimy się w detale modernizacji systemu federacji.

Zrzuty ekranu jeszcze zawierają elementy, które są nadal w trakcie prac, takie jak korzyści federacji, które wszystkie używają tego samego szablonu zastępczego. Ilość i efekty również nie są ostatecznie zatwierdzone.

Czytaj dalej...

Autor
Kategorie Stellaris, Dev Diary