Przerwa wakacyjna Dziennika Twórców

Cześć wszystkim!

Zaliczyliśmy udany, chociaż wymagający początek roku. Premiera dodatku Federations była dla nas ogromnym sukcesem i oznajmiamy, że w marcu przebiliśmy barierę 3 milionów sprzedanych kopii podstawowej gry.

Aktualizacja Rocznicowa 2.7 umożliwiła uzupełnić o funkcje, na które czas nie pozwolił, gdy wydawaliśmy dodatek Federations. Wetchnęliśmy trochę życia i nastroju w galaktyce, odświeżając parę aspektów wizualnych i dźwiękowych.

Ponadto, jeżeli przegapiliście nasz zwiastun rocznicowy, możecie go obejrzeć poniżej:

Jak zapewne wiecie, większość zespołu Paradox’u spędzi w lipcu letnie wakacje. Po wydaniu aktualizacji 2.7 i jej poprawkach jesteśmy w trakcie planowania przyszłości dla Stellaris. Ponieważ chcemy, aby każdy członek naszego zespołu mógł godnie wypocząć, szczególnie w dzisiejszych czasach, wstrzymujemy publikowanie Dziennika Twórców do późnego lata.

Niestety nie mamy jeszcze konkretnej daty, kiedy dziennik twórców zostanie wznowiony, ale zapewniamy, że jesteśmy zaangażowani w rozwój gry, usprawniając istniejące i dodając nowe fajne rzeczy. Po lecie zdradzimy więcej szczegółów!

Mamy nadzieję, że będziecie się cieszyć swoim latem, bądźcie bezpieczni i zdrowi a my wrócimy do was później w tym okresie!

1 Stellaris Dev Team