Kategoria Crusader Kings III

  Opublikowany

  Cześć wszystkim!

  Chciałbym zająć chwilę, żeby porozmawiać o mapie w Crusader Kings 3, jaka była jej wizja i jak różni się od mapy w Crusader Kings 2.

  Czytaj dalej...

  Autor
  Kategorie Crusader Kings III, Dev Diary

  Opublikowany

  Witam i zapraszamy do przeczytania pierwszego dziennika twórców CK3!

  Ponieważ jest to pierwszy DT, chcemy pokazać jak najwięcej i to co nas ekscytuje najbardziej – mianowicie – Dynastie! Dynastie nie są bez znaczenia. Są fundamentalną rzeczą która czyni Crusader Kings to czym jest. Twoja linia rodu musi być ciągła, aby zachować dynastię. Jeżeli twoja dynastia przepadnie, twoją grę również czeka rychły koniec.

  Czytaj dalej...

  Autor
  Kategorie Crusader Kings III, Dev Diary

  Opublikowany

  Czołem przyjaciele!

  Jest mi wreszcie niezmiernie miło napisać, nad czym pracowaliśmy od wydania Stellaris (a nawet wcześniej) – oczywiście nad Crusader Kings III! CK3 czerpie wszystkie doświadczenia, które zdobyliśmy, tworząc i ulepszając CK2 przez siedem długich lat – wszystkich rzeczy, których nie mogliśmy w niej robić – i naturalną ewolucję Crusader King. Tak, CK3 to ewolucja, nie rewolucja; jest lepsza w każdym aspekcie, ale nie wpływa na podstawowe wrażenia serii CK. Chcę powiedzieć, że nie przenieśliśmy każdego dodatku i aktualizacji z CK2. Zamiast rozwijać mniej uznane mechaniki, zdecydowaliśmy się pogłębiać te, które będą najbardziej kluczowe dla rozgrywki.

  Czytaj dalej...

  Autor
  Kategorie Crusader Kings III, Dev Diary